banner image

O fondu

Property Fund for Living SICAV a.s. je fondem kvalifikovaných investorů, který splňuje podmínky regulace České národní banky. Hlavním cílem fondu a jeho podfondu jsou investice do budování nových domovů pro seniory, a to jak klasických, tak domovů se zvláštním režimem. Naše dlouholeté zkušenosti s výstavbou a provozem těchto zařízení jsou zárukou stabilních výnosů pro naše investory. Naše domovy seniorů splňují nejvyšší kritéria nutná pro efektivní a rozpočtově zodpovědný provoz zařízení s maximálním důrazem na komfort našich seniorů. Myslíme také na dobře nastavené dispozice objektů a příjemné prostředí pro personál a lékařskou službu.

Martin Fojtík CEO fondu PFFL

Na trhu s nemovitostmi se pohybuje více jak 15 let. Působil ve vedoucích pozicích a odpovídal za rozvoj velkých realitních týmů a společností. Jako člen představenstva se pohyboval v oboru energetiky.

V PFFL má na starosti strategické řízení a rozvoj fondu. V kompetenci má také akvizice a vztahy s jednotlivými provozovateli Alzheimer center. Jeho cílem je z fondu PFFL vybudovat největší ucelenou soukromou síť Alzheimer center v České republice

Zakladatelé

Robert Sekera / RS Group ZAKLÁDAJÍCÍ AKCIONÁŘ

Je jediným vlastníkem společnosti RS Group, která realizovala stavbu desítek bytových projektů. Zabývá se také komerční výstavbou a výstavbou pro investiční společnosti. Byl spoluzakladatelem společnosti Senior Holding kde se společně s partnery ze společnosti SeneCura, zabývali výstavbou a provozem domovů pro seniory v České republice. RS Group investuje také do hotelových a ubytovacích nemovitostí s cílem vytvořit síť hotelů po celém Česku.

Milan Kušta / K2 invest ZAKLÁDAJÍCÍ AKCIONÁŘ

Zakladatel společnosti OMEGA plus Chrudim s.r.o., která se zabývala vývojem aplikačního softwaru zejména pro řízení dopravy. Roku 2007 založil investiční, developerskou a stavební společnost K2 invest s.r.o.. Tato společnost doposud realizovala více než 1800 bytů po celé České republice, zabývá se také výstavbou domovů pro seniory a hotelů. Mezi projekty, kterých si cení nejvíce patří realizace hotelu PECR DEEP v Peci pod Sněžkou.

second-banner image
PFFL

Spolupracující partneři