banner image

O nás

Property Fund for Living SICAV a.s. je fondem kvalifikovaných investorů, který splňuje podmínky regulace České národní banky. Hlavním cílem fondu a jeho podfondu jsou investice do budování nových domovů pro seniory, a to jak klasických, tak domovů se zvláštním režimem. Naše dlouholeté zkušenosti s výstavbou a provozem těchto zařízení jsou zárukou stabilních výnosů pro naše investory. Naše domovy seniorů splňují nejvyšší kritéria nutná pro efektivní a rozpočtově zodpovědný provoz zařízení s maximálním důrazem na komfort našich seniorů. Myslíme také na dobře nastavené dispozice objektů a příjemné prostředí pro personál a lékařskou službu.

Martin Fojtík Pověřený poradce fondu PFFL

Na trhu s nemovitostmi se pohybuje více jak 15 let. Působil ve vedoucích pozicích a odpovídal za rozvoj velkých realitních týmů a společností. Jako člen představenstva se pohyboval v oboru energetiky.

Zakladatelé

Robert Sekera / RS Group ZAKLÁDAJÍCÍ AKCIONÁŘ

Je jediným vlastníkem společnosti RS Group, která realizovala stavbu desítek bytových projektů. Zabývá se také komerční výstavbou a výstavbou pro investiční společnosti. Byl spoluzakladatelem společnosti Senior Holding kde se společně s partnery ze společnosti SeneCura, zabývali výstavbou a provozem domovů pro seniory v České republice. RS Group investuje také do hotelových a ubytovacích nemovitostí s cílem vytvořit síť hotelů po celém Česku.

Milan Kušta / K2 invest ZAKLÁDAJÍCÍ AKCIONÁŘ

Zakladatel společnosti OMEGA plus Chrudim s.r.o., která se zabývala vývojem aplikačního softwaru zejména pro řízení dopravy. Roku 2007 založil investiční, developerskou a stavební společnost K2 invest s.r.o.. Tato společnost doposud realizovala více než 1800 bytů po celé České republice, zabývá se také výstavbou domovů pro seniory a hotelů. Mezi projekty, kterých si cení nejvíce patří realizace hotelu PECR DEEP v Peci pod Sněžkou, či přestavba chátrajícího historického objektu nemocnice v Chrudimi na luxusní domov pro seniory, který byl následně prodán rakouské společnosti Senecura.

second-banner image
PFFL

Spolupracující partneři

KONTAKT

Kontaktujte nás pro více informací!

Máte otázky k fondu? Chcete vědět možnosti investování a zhodnocení? Napište nám o nezávaznou schůzku!

KONTAKT

Martin Fojtík (CEO)

Karel Videcký (Business Development)